З появою нових технологій у ІТ-сфері з’явилася можливість підвищити ефективність ведення бізнесу.

Ринок нерухомості з кожним роком стає все більш затребуваним, з’являється безліч новобудов та пропозицій з вторинного ринку, а агентствам нерухомості слідкувати за актуальними пропозиціями та групувати інформацію. Така CRM для агентства нерухомості допомагає значно підвищити ефективність роботи ріелторів.


По-перше, вся необхідна інформація буде знаходитися в одній базі, співробітнику буде доступна вся історія спілкування, а отже, можна побудувати діалог більш ефективно та інформативно. Крім цього, там будуть знаходитися актуальні пропозиції нерухомості, а значить, не буде таких нюансів як «забув показати», або «ой, це вже не актуально».

По-друге, крім спілкування з клієнтами ріелтори також займаються «паперовою» роботою, що полягає в розсиланні листів, додавання оголошень на сайті тощо. мінімум зусиль.

По-третє, керівні особи компанії зможуть аналізувати дії кожного конкретного ріелтора, оскільки crm для ріелторів може бути інтегровано з IP-телефонією, поштою та іншими популярними месенджерами. Історія дзвінків та листування буде доступна кожному співробітнику, а шляхом аналізу поведінки клієнта та ріелтора можна змінити стратегію спілкування для досягнення своїх цілей. Програма для ріелторів покликана допомогти у повсякденній роботі, то чому б не використати всі можливості IT?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *