Ви повинні розуміти, що заняття фітнесом у дітей і у дорослих значно відрізняються. Вся справа в рівні навантажень.

Крім того, до таких занять для дітей потрібен індивідуальний ігровий підхід. Поступово дитина повинна перейти від простої фізичної вправи до складнішого — гімнастики або єдиноборств.

Найпростіші заняття можна проводити з малюком, починаючи з 6 місяців. Досить буде масажу і спеціального комплексу вправ. Як тільки малюк навчився ходити, можна починати займатися фітнес комплексом, пов’язаним з рівновагою і формуванням стоп. Корисним буде заняття з плавання. В основному, будь-який з видів елементарних фізичних вправ в студії Bigdance.com.ua включає в себе тренування дітей.

Після того, як дитина досягла 6-річного віку можна починати займатися танцювальною аеробікою і корисними вправами на логіку. Заняття фітнесом в Києві за допомогою спортивного інвентарю будуть корисні для дітей старше 8 років. Також буде вкрай корисно займатися командними видами спорту, що значно допоможе в розвитку дитячих комунікативних здібностей.

В основному групи по заняттю фітнесом в Києві для дітей складаються з 10-15 осіб. Комплекс вправ для них чимось схожий на фітнес для дорослих. Починаємо з розминки, переходимо до основної програми і закінчуємо відновлювальними вправами. При виборі вправ завжди вкрай важливо звертати увагу на дитячий темперамент. Більш товариська дитина буде себе добре відчувати в командній грі, в той час як більш замкнутий віддасть перевагу індивідуальним заняттям. З тренером у дитини завжди повинен бути встановлений контакт, щоб було взаєморозуміння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *