Будь який санвузол в громадському туалеті повинен комплектуватися сантехнічними перегородками — такі санітарні норми.

Подібна конструкція здатна виконувати відразу кілька функцій — створення конфіденційного простору, прикраса приміщення і можливість усамітнитися, щоб провести гігієнічні процедури. Конструкції з туалетних перегородок мають ряд переваг, серед яких:

• можливість монтажу за короткий термін в залежності від приміщення;

• швидкий термін виробництва конструкції кабінок (максимум тиждень);

• можливість придбати перегородки за доступною ціною;

• довговічність конструкції.

Серед ось таких перегородок в сантехнічні кабінки можна зустріти вироби з пластика HPL або ламінованих ДСП. Подібні варіанти є класичними і найбільш затребуваними. Кожен з видів перегородок для туалету володіє своїми конструктивними особливостями.

Деякі елементи кріплення дозволяють посилити цілісність і стійкість конструкції. В даному випадку, мова йде про алюмінієвому профілі, який найчастіше застосовується з ламінованим деревними плитами. Якщо справа стосується пластика під високим тиском (HPL), то для нього використовується не профільний каркас, а нержавіюча крепёжка.

Якщо порівнювати між собою ці два види перегородок в кабінки для санвузла, то варто почати з того, що:

• ЛДСП-панелі володіють хорошою стійкістю до різних видів механічних навантажень і мають привабливий декоративний вигляд;

• HPL-пластик пропонує собою більш якісний, але в той же час більш дорогий продукт, який здатний витримувати серйозні удари і пропонує більш тривалий термін служби в порівнянні з ЛДСП-панелями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *