10 кінопрем’єр серпня, які не можна пропустити

0

Від переможця Канн-2019 до дев’ятого фільму Квентіна Тарантіно

«Паразити», прем’єра 1 серпня

У сім'ї Кі-Тхека погані справи — всі четверо безробітні. Ситуація змінюється, коли старшому синові, Кі-у, друг рекомендує замінити його на високооплачуваному підробітку у ролі репетитора.

«Королева сердець», 1 серпня

Анна — успішний юрист, ідеальна дружина, дбайлива мати. Одного разу в дім приїжджає Густав — син чоловіка від першого шлюбу. Між Анною і Густавом спалахує заборонена пристрасть. Спокуса стає маною. Ніщо вже не буде так, як було раніше.

«Оленяча шкіра», 1 серпня

Чоловік потрапляє під вплив своєї нової куртки з оленячої шкіри, яка змушує його витрачати всі заощадження та скоювати злочини.

«Сонцестояння», 1 серпня

Молода пара вирушає в літню відпустку. Дорогою вони заїжджають в шведське село, жителі якого проводять традиційний сезонний обряд. Недавня смерть батьків одного з героїв змушує відчувати страх перед цим скандинавським звичаєм.

«Берлін, я люблю тебе», 8 серпня

10 історій про любов в усіх її проявах, які відбуваються в Берліні.

«Королеви криміналу», 8 серпня

Історія про трьох домогосподарок — Кеті, Клер і Рубі— які живуть у нью-йоркському районі, який який називають Пекельною кухнею. Одного разу їхніх чоловіків-бандитів ФБР запроторює до в’язниці. Залишившись сам-на-сам зі своїми проблемами, жінки беруть керівництво ірландською мафією у власні руки і тепер завідують усім: від рекету до зачищення конкурентів... у прямому сенсі слова.

 «Одного разу в Голлівуді», 15 серпня

1969 рік. Колишня зірка серіального вестерна Рік Далтон і його дублер Кліфф Бут намагаються пробитися на вершину Голлівуду після одного вдалого серіалу. По сусідству з Ріком живе відома актриса Шерон Тейт, і вони з Кліффом вирішують скористатися її зв'язками.

«Вайнштейн», 22 серпня

Історія яскравого злету та блискавичного падіння кінотитана Гарві Вайнштейна. Сюжет стрічки розповідає, як Вайнштейн розширював свій вплив впродовж десятиліть. Колишні колеги, друзі по коледжу та журналісти розмірковують над суспільним сприйняттям Вайнштейна як провидця, докладно описуючи його безжальні спроби зберегти свою владу під загрозою серйозного скандалу.

«Некромант», 29 серпня

Молодий чоловік дізнається, що він — частина секретної секти чарівників, які вистежують і знищують демонів в інтернеті.

«Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас», 29 серпня

Командир штурмової групи батальйону «Донбас» Бішут, поранений у бою за Іловайськ, дивом лишається живий в окупованому місті. Його розшукує призначений комендантом Іловайська російський офіцер Рунков, для якого ця війна перетворилася на особисту трагедію, і він жадає не справедливості, а помсти. Але хто з них насправді опинився у пастці? 

Поділитись