«Батьківщина» голосувала за зміни до бюджету, якими виділяються кошти на ремонт вул. Хотинської в Чернівцях

0

Народні депутати фракції «Батьківщина» у Верховній раді підтримали зміни до бюджету, якими передбачене виділення 200 млн грн на ремонт вул. Хотинської в Чернівцях. Рішення підтримати законопроєкт було прийняте після консультацій партійців з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном.

«Я описав реальну ситуацію з вулицею Хотинською, яка використовується фактично як об’їзна, несе відповідне навантаження і зазнала значних пошкоджень і руйнувань, що унеможливлює безпечний рух нею. І народні депутати-«батьківщинівці» підтримали законопроєкт, яким передбачені кошти на цей ремонт, - каже Іван Мунтян. – Це дуже важливо для Чернівців, для Буковини загалом, і для транзитого транспорту як з усієї України, так і з інших країн№»

Нагадаємо, проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (щодо автомобільних доріг загального користування та відновлення аварійних мостових споруд) (№3991) був прийнятий учора у другому читанні та в цілому, - повідомляє пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина».  

Поділитись