«Батьківщинівці» Буковини продовжили марафон допомоги потерпілим від повені

0

Учора посильну допомогу постраждалим від червневої повені у своєму районі надали «батьківщинівці» Сторожинеччини. Як повідомляє пресслужба обласного осередку ВО «Батьківщина», партійці відвезли продуктові пакети в с. Дубове Сторожинецького району.

Одна з жінок, яку відвідали партійці, мало не втратила життя через велику воду – врятувалася завдяки тому, що залізла на яблуню на подвір’ї і там перечекала затоплення. Корову ж із її господарства віднесло водою – на щастя, згодом тварину-годувальницю знайшли, хоч і далеко від дому.

Іншу жінку – яка через інвалідність ходить лише за допомоги милиць – онука зуміла затягнути на горище. Так і врятувалися. Але плачуть, що сорок курчат, яких вони вирощували, потопилися…

Одна родина з немовлям у розпал прибування води не була вдома – а згодом уже й не могла втрапити. Коли нарешті зайшли до хати, то побачили, що вода перевернула пральну машинку, меблі, іншу техніку… Це все тепер не підлягає ремонту. А в когось вода понесла з собою і невелику автівку…

Станом на сьогодні до цих людей не приходив ще ніхто, окрім голови сільської ради.

«Батьківщинівці» - депутати сільської ради с. Кам’яна, Сторожинецької районної та Чернівецької обласної рад – надали допомогу мешканцям 11-ти постраждалих господарств с. Дубове. Серед привезених продуктів – хліб, цукор, сіль, олія, масло, майонез, згущенка. 

 «Ми вражені тим, що побачили після стихії, - розповідає депутатка Чернівецької обласної ради Світлана Фочук. – Досі це село оминали повені і подібної руйнації Дубове ніколи не зазнавало – хіба що підтоплювало городи. Цього разу у багатьох будинках вода стояла по пояс… Ми підвезли продукти людям, які втратили найбільше і потребують найнеобхіднішого, але закликаємо всіх допомогти нашим землякам хто чим може. Потрібна і фізична допомога у відчищенні помешкань від намулу, очищенні криниць – у всіх у них вода забруднена, і продукти, і вода, і речі… Кожний може бути корисним, і це не просто гасло – це реальність».

 

Пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Поділитись