«Буковина» вдома поступилася тернопільській «Ниві»

0

Суперником чернівецької «Буковини» у 24-му турі друголігової першості України стала команда «Нива» (Тернопіль). Наш колектив проводив першу гру під керівництвом Романа Нестеренка, якого напередодні призначили в.о.головного тренера «Буковини».

Вже на 9 хвилині на ударну позицію виходив Ярослав Галенко, який, на жаль, не зміг влучити у ворота суперника. Через хвилину стовідсоткову можливість вразити «рамку» гостей змарнував Антон Батрак. Згодом на «постріл» Ладіка Мєлконяна зреагував голкіпер «Ниви» Максим Механів, а ось Ярослав Галенко намагався відправити шкіряну кулю у ворота суперника ефектним ударом через себе – м’яч знову оминув «рамку» тернопільської команди. Загрожували воротам «Ниви» також Андрій Шишигін та Андрій Понєдєльнік, однак голкіпер Максим Механів залишався, так би мовити, «сухим».

А на 28 хвилині зустрічі буковинській команді таки вдалося організувати результативну атаку. Після «пострілу» Ладіка Мєлконяна вдало зіграв на добиванні Олександр Квачов. На жаль, ще у першому таймі «Нива» спромоглася не тільки зрівняти результат, але й вийти вперед. На «побачення» з Марком Медведєвим вийшли Максим Проців та Ігор Бровко, які реалізували свої моменти.

У другому таймі буковинська команда мала шанси зрівняти результат. На 58 хвилині гри небезпечний штрафний виконував капітан «Буковини» Олег Керчу. На жаль, у ворота «Ниви» Олег не влучив. Можна також пригадати «постріл» Віталія Кузіва на 69 хвилині гри. У цьому ігровому епізоді вдало діяв воротар «Ниви» Максим Механів.

А догравала зустріч «Буковина» у меншості. У боротьбі з Олександром Квачовим невдало приземлився на газон Олексій Литовченко, який зазнав важкої травми та залишив поле у автомобілі швидкої допомоги. А ось Олександр Квачов отримав пряму червону картку.

«Буковина» поступилася з рахунком 1:2. Наша команда, на жаль, залишається на останньому місці, поступаючись хмельницькому «Поділлю» трьома очками.

«Буковина» (Чернівці) – «Нива» (Тернопіль) – 1:2 (1:2)

5 травня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина». 1500 глядачів.

«Буковина»: Медведєв, Керчу, Гусін (Павлюк, 46), Вечтомов, В. Кузів, Квачов, Шишигін, Батрак (Баранов, 65), Мєлконян, Понєдєльнік, Галенко (Жумига, 71). Запасні: Гуцул, Р. Кузів, Мунтян, Раулюк, Рудич. В.о. головного тренера – Роман Нестеренко.

«Нива»: Механів, Герт, Хохлов, Демчук, Волохатий, Мороз, Бровко (Радюк, 90+8), Дедух (Кохман, 87), Гатала (Ілюк, 75), Проців (Бідний, 83), Литовченко (Хруставка, 90+5). Запасні: Сидоренко, Кірієнко, Олексієнко. Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Квачов (28) – Проців (35), Бровко (45).

Попередження: Понєдєльнік (31), В. Кузів (50), Батрак (62), Керчу (90) – Проців (38), Хохлов (54), Герт (76).

Вилучення: Квачов (90).

Гру 24-го туру «Буковина» - «Нива» (1:2) проаналізував в.о.головного тренера чернівецької команди Роман Нестеренко.

«Вийшло два різних тайми. У першому таймі усі задумане практично виконувалося. Було би усе добре, однак втрата концентрації у двох моментах… Це не професійно. Хоча я попереджав команду про те, що граючи у такий футбол, розслаблятися не можна навіть на одну секунду. Тому що розслаблення дорого коштує. Це, на жаль, і відбулося. У першому моменті наших три опорних півзахисника чомусь опинилися за лінією м’яча. Хоча на установці чітко було все сказано.

Щодо другого голу, то я попереджав, що уся гострота у них йде від десятого (Олексій Литовченко) та одинадцятого (Ігор Гатала) номерів. Один уводить, а інший – вбігає у цю зону. Ми на цьому і попалися. Центральний захисник просто втратив концентрацію.

У другому таймі команда чомусь звалилася на сумбурний футбол. Хоча було чітко сказано про те, що, насамперед, повинен бути контроль м’яча. Я не зміг донести це хлопцям. Щодо самовіддачі, то у мене, зав великим рахунком, претензій до хлопців немає. Просто прикро за той об’єм роботи, який вони сьогодні виконали. Це все минуло даремно. Ми не досягли бажаного результату. Це – футбол. Так буває. А суперник показав клас. З двох моментів він вижав максимум та забив два голи», - зазначив Роман Нестеренко.

Джерело: ФСК «Буковина»