Буковинець постраждав під час вибуху у Мілані

0

Він отримав важкі опіки 80% тіла та потребує допомоги благодійників

У Мілані, на першому поверсі дев’ятиповерхового кондомініуму на площі Лівія, що у районі Порта-Романа, рано вранці 12 вересня стався страшний вибух. Він стався у квартирі, яку винаймав тридцятирічний хлопець із Чернівецької області.

Із шести постраждалих, найбільш серйозні поранення в Адама Сердюченка, він отримав опіки різного ступеня ніг і рук, і був госпіталізований на інтенсивну терапію у лікарню Нігуарда.

«Я познайомилася із ним багато років тому. Адам розповів, що народився у Чернівецькій області, у дитинстві був прихищений сім’єю італійців, працював шеф-кухарем високого рівня у елегантному міланському бістро. Хлопець не втрачав зв’язку і інтересу до України. Він вчив українську мову, брав участь у житті нашої громади. Він самостійно будував своє життя в Італії", - пише на своїй сторінці Marianna Soronevych

Друг Адама, Græme Jolly, повідомляє що, незважаючи на медичну допомогу, його стан погіршується. Він почав збір коштів на потреби хлопця.

«Трагічний вибух призвів до тяжкого поранення та втрати свідомості Адама Сердюченка. Зараз він перебуває у реанімації з важкими опіками 80% тіла.

Його квартира разом із усім, над чим він так багато працював, зруйновані. У нього залишилась лише любов і турбота друзів, теперішніх і майбутніх» - пише Græme Jolly на сторінці у Фейсбук.

Вибух зруйнував усе життя хлопця, усе над чим він наполегливо працював довгі роки. У нього не залишилося жодного матеріального майна, нема сім‘ї, у яку він міг би повернутися після виписки із лікарні.

Очікуючи 30-річчя Адама, яке настане 28 жовтня, його англійські та італійські друзі створили фонд, що покриватиме нагальні витрати та допоможе Адаму відбудувати своє життя. Адже все його майно знищене у вибуху.

Зробити пожертву можна безготівково ТУТ

Поділитись