Буковинська «Батьківщина» подякувала виборцям за довіру

0

Партія «Батьківщина» на Буковині, як і по всій Україні, зайняла друге місце за кількістю депутатів рад різних рівнів. У Чернівецькій області інтереси виборців представлятимуть 87 «батьківщинівців», яких обрали депутатами.

Чернівецька обласна організація політичної партії ВО «Батьківщина» оприлюднила офіційну заяву в якій подякували виборцям за довіру.

«Шановні буковинці, земляки!

Після завершення підрахунку голосів на місцевих виборах 25 жовтня, в очікуванні початку роботи в новообраних радах дозвольте від щирого серця подякувати вам за громадянську небайдужість і участь у голосуванні.

Вибори були непростими – і зважаючи на новий виборчий кодекс, за яким вони проводилися, і на складність підрахунку, і на тривожну епідемічну ситуацію як у регіоні, так і у всій країні.

Але ми серйозно готувалися до цього випробування і з вашою допомогою достойно його пройшли.

Партія ВО «Батьківщина» матиме гідне представництво у переважній більшості всіх рад різних рівнів Чернівецької області і продовжить захист інтересів краян.

За 20 років існування партії на теренах Буковини ми довели, що залишаємося вірними ідеям справедливості і нашим виборцям, виконуємо свої обіцянки і домагаємося позитивного результату.

Ми завжди підтримували кожного буковинця – своїми депутатськими зверненнями і запитами, своїми пропозиціями і поправками, своїми голосуваннями. І маємо можливість і ваш наказ: працювати і далі для краян, незалежно від їхнього місця проживання в області, від мови спілкування чи віросповідання. Навіть незалежно від того, чи є він нашим виборцем, а чи прихильником інших політичних сил – бо місією політика є служіння людям і громаді.

Наша з вами згуртованість і ваша підтримка – це наша спільна перемога.

Дякуємо за довіру! Не підведемо!»

Поділитись