Буковинці у Києві взяли участь у Національному Молитовному Сніданку

0

Вчора голова обласної ради Іван Мунтян разом з делегацією з Чернівецької області взяв участь у VIII Національному Молитовному Сніданку України, який цього року зібрав в Києві понад тисячу учасників та став найбільшим в Європі.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Перший Президент України Леонід Кравчук, голови парламентських фракцій та народні депутати України, міністри, керівники релігійних конфесій, представники іноземних дипломатичних місій, громадських організацій, творчої інтелігенції, а також численні гості з країн Євросоюзу і США зібралися у Народному домі, аби прославити Господа, помолитися за мир, процвітання і сімейні цінності в Україні.

Уже традиційно участь у Національному молитовному сніданку взяла голова парламентської фракції та Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Володимирівна Тимошенко, яка неодноразово відвідувала Національні Молитовні Сніданки у Вашингтоні. Зі Сполучених Штатів до Києва цього року прибула як ніколи велика делегація на чолі з конгресменом від штату Мічиган Тімом Волбергом, главою делегації Духовної ради Білого дому Джеймсом Гарлоу та радником 40-го президента США Рональда Рейгана Марком Нутлом.

Учасники спільно помолилися за збереження сім’ї та відновлення миру в Україні, попросили у Господа мудрості для керівників нашої держави, благословення для нашого народу.

«Вірив і вірю, що прийшовши до Бога, прийнявши Його у своє серце, керівники нашої держави зможуть вивести Україну з нинішньої кризи та забезпечити їй належний розвиток, а наш народ – нарешті стане рівним серед рівних у родині цивілізованих демократичних націй світу», - зазначив Іван Мунтян

Поділитись