Чернівчан запрошують на фестиваль камерно-інструментальної та симфонічної музики у Заліщиках

0

Разом з квитками можна замовити і трансфер з Чернівців і назад

17-18 серпня у Заліщиках вдбудеться фестиваль InStrum Fest.

InStrum Fest Zalischyky – фестиваль камерно-інструментальної, симфонічної музики та мистецтва. Мета фестивалю – популяризація сучасного культурного продукту, відновлення Заліщиків у якості унікального європейського курорту, відродження вже існуючого потенціалу у інноваційному сучасному контексті.  

Заліщики ще декілька десятиліть тому були одним із ключових європейських туристичних центрів, в якому відчувається міцний багатокультурний вплив Польщі, Австро-Угорщини, Литви, до Другої світової війни більшість місцевих була єврейського походження. 

Головні виконавці фестивалю:

– оркестр Євгена Хмари, піаніста-віртуоза, володаря статусу Yamaha Artist, Марта Адамчук в дуеті з Євгеном Хмарою (18 серпня),

– симфонічно-роковий оркестр Brevis (17 серпня),

– RADZ – інструментальний гурт з Києва (17 серпня),

– Drum Force – проект напрямку барабанного мистецтва (17 серпня),

– Double Blast – чортківській кавер дует, що поєднує класичну музику та поп-рок (17 серпня),

– JULINOZA – проект піаністки та вокалістки Юлії Запорожець,

– ROCKOKO з симфонічним оркестром – інструментальний гурт, що відносить себе до жанру симфонічного року, симфотроніки (18 серпня),

– Єгор Грушин – львівський композитор і піаніст, що створює та виконує музику у стилі “неокласика” (18 серпня).  

Організатори мають на меті поєднати історичний і культурний контент з активним відпочинком. Окрім музичної програми планується зона з інтерактивом для гостей: майстер-класи, ігри, зона відпочинку; покази авторського кіно; фото виставка; мото та картінг шоу, виставка технічних робіт від місцевих юних техніків; польоти на парапланах.  

Особливий акцент на розвитку туристичного потенціалу місцевості та її промоції, відвідувачам пропонується не тільки культурний, але й привабливий для подорожей контент: сплави по Дністру, відвідування печер, екскурсії.

Відвідувачі InStrum Fest зможуть забронювати трансфер з Чернівців, Тернополя та Києва. Бронювання трансфера можливо на сайті разом з продажем квитків.   

Квитки та актуальна інформація про фестиваль.

Поділитись