Чернівчанка, через мобільний додаток, регулярно крала гроші у колеги по роботі

0

Зловмисниця зняла з її картки 9 тисяч гривень

Чернівчанка скористалася довірою своєї колеги та через мобільний додаток перерахувала її кредитні кошти на свій особистий рахунок. Своїми діями зловмисниця завдала потерпілій збитків на майже 9 тисяч гривень.

До співробітників карного розшуку Чернівецького відділу поліції звернулась жителька міста Чернівці, що з її кредитної банківської картки періодично зникають кошти.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів поліцейськими було встановлено особу, причетну до вказаного злочину. Нею виявилася 24-річна колега по роботі  заявниці. Вона зверталась до потерпілої з проханням скористатись її мобільним телефоном, знаючи, що в її електронному додатку банку зафіксована кредитна картка. Жінка за допомогою електронного додатку сформувала платежі та перерахувала гроші на власний рахунок.

За вказаним фактом слідчі Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, - повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Поділитись