Депутати облради вимагають скасувати платіжку за транспортування газу

0

Буковинці обурені через дві платіжки за газ

Буковинці протестують, ігнорують виплати і не знають, що робити із платіжками за транспортування газу. Депутати облради на сесії разом із представником товариства «Чернівцігаз» обговорили те, що зараз на слуху у всієї країни. 

Комерційний директор АТ «Чернівцігаз» Дмитро Голубченко розповів, що це не нова платіжка, вона лише відокремилась. І навіть якщо більшість буковинців у селах проводили газові мережі за свої гроші, у Чернівцігазі кажуть, що обслуговувати ці мережі всеодно мусять вони, відповідно за це люди і платять.

Такі пояснення газовика для депутатів не стали переконливими. Відтак обранці звернулися до Кабміну з проханням скасувати абонентську плату за транспортування газу.

«Вдячний депутатам за підтримку дуже потрібного звернення до Кабінету Міністрів України щодо скасування абонентської плати за транспортування газу. Сьогодні в сесійній залі відбулося дуже жваве обговорення проекту звернення, адже вже не один тиждень лунає обурення з приводу цієї ситуації від багатьох буковинців. Сподіваємося на позитивне вирішення питання», - зазначив голова облради Іван Мунтян.

Поділитись