Для порятунку економіки та країни: Юлія Тимошенко закликає владу до співпраці

0

Соціально-економічна криза в країні поглиблюється і вже сягнула тієї межі, за якою руйнівні наслідки для країни стають невідворотними. Покласти край безладу і безпорадності треба негайно. Заради цього Юлія Тимошенко закликає владу сісти за стіл переговорів і почати створення єдиної антикризової команди.

Про це Голова партії «Батьківщина» заявила на брифінгу за результатами наради лідерів фракцій та керівництва парламенту.

«Наша команда провела фаховий аналіз стану державних фінансів. В економіці держави запущені руйнівні процеси. Виконання бюджету провалене. Падає валовий внутрішній продукт. Не кредитується економіка. Це – наслідок того, що Національний банк і уряд не координують свою політику. Стратегія Національного банку свідомо і тотально руйнує економіку України», – зазначила лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана – зараз потрібен діалог президента з відповідальними політичними силами та створення потужної рятувальної команди в Україні, яка негайно займеться відродженням усіх систем життєдіяльності країни.

«Тому на нараді ми внесли пропозицію щодо негайної зустрічі президента України з лідерами фракцій, щоб в Україні розпочався діалог, і ми могли ввести надзвичайний економічний стан. Щоб була створена справжня антикризова команда в Україні. Щоб уряд не закидав до парламенту порожні папірці, і щоб не приймалися лобістські закони. Потрібно, щоб негайно всі гілки влади – парламент, президент, уряд почали працювати в єдиній системі антикризової програми», – запевнила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» зауважила, що потрібно невідкладно діяти, аби врятувати економіку та країну.

«Зараз Україна опинилася перед загрозою втрати економіки, повної руйнації фінансової системи й масового виїзду людей за межі держави. Наша команда готова брати участь у роботі. Ми готові дати всі розумні, ефективні пропозиції для швидкого результату. Єдине, чого сьогодні не можна робити, – вдавати, що нічого не відбувається, і країна живе нормальним, звичайним життям. Зволікання і самозакопування може дорого обійтися державі. Треба діяти, й діяти негайно!» – наголосила Юлія Тимошенко.

 

Поділитись