Досить експериментів та піару — потрібна коаліція дій

0

Після завершення президентських виборів люди особливих змін в житті не відчули. Не було знижено тарифи, нічого не змінилось в керуванні країною, а ціни продовжують зростати щодня. Свої останні надії люди покладають на парламентські вибори — адже так прагнуть побачити результат. Від того, чи утвориться в новій Верховній Раді дієва коаліція, тепер залежить не лише економіка в цілому — а й добробут кожного громадянина.

Ейфорія президентських виборів, на яких із розгромним рахунком переміг Володимир Зеленський, змінилась похмурим відчуттям реальності. Спротив старої системи наростає, серед призначених новим президентом посадовців дуже мало професіоналів, а список його партії майже повністю складається із людей без політичного досвіду.

Країна між тим входить до економічної та управлінської кризи, на які накладається ще більш страшна проблема — розчарування людей, які уже втомились очікувати.

Директор соціологічної служби  “Український барометр” Віктор Небоженко вважає, що для зупинки цього безладу і досягнення швидких результатів, які дозволять людям відчути зміни, необхідний професійний політик на чолі уряду. Це не лише дасть країні політичну визначеність, а й дозволить уже до осені сформувати дієву команду.

Піар уже не буде цінуватись, стверджує Небоженко. Люди оцінять тільки чітку та рішучу позицію з управління країною.

Із ним солідарний керівник Інституту Глобальних Стратегій Вадим Карасьов. Уряд він бачить складеним із професіоналів, здатних впоратися із викликами, що стоять перед країною. Як приклади він назвав завищені тарифи та непідйомний зовнішній борг.

Обидва експерти зійшлись на тому, що сформувати і очолити коаліцію зможе лише Юлія Тимошенко.

Політичний експерт Тарас Загородній, аналізуючи кадровий склад партії “Слуга народа”, солідарний із ними. Він порівняв Юлію Тимошенко із «дорослою вихователькою», яка має обов’язково бути поряд в «дитсадку», який в свої ряди набрала політична сила президента.

Вадим Карасьов додатково зауважив, що “Батьківщина” уже демонструє готовність до партнерства та союзництва із “Силою Народа”. Це буде вигідно для президента та його політичної сили.

Але найбільше це буде вигідним для народу. Адже як підсумував Володимир Фесенко, реальні рецепти вирішення болючих проблем людей – насамперед тарифної - сьогодні пропонує лише Юлія Тимошенко.

Олександр Видибайло

 

Поділитись