Друга поспіль негода знеструмила оселі понад 11 тисяч споживачів Чернівецької області

0

Друга упродовж доби негода залишила по собі ще більші ушкодження для енергосистеми краю, ніж напередодні.

Зокрема, буревій та злива ввечері 14 серпня знову зачепили Заставнівський, Кіцманський, Вижницький, Сторожинецький і Хотинський райони. Водночас добавилися аварійні відімкнення у Герцаївському та Путильському районах.

Відомо, що потужний град випав у Вижницькому районі, а сильний вітер поламав дерева, які обірвали повітряні лінії у Герцаївському районі та на вулиці Руданського, що у Чернівцях.

Станом на восьму ранку 15 серпня частково залишаються без електропостачання:

*у Заставнівському районі: села Баламутівка, Самушино, Мусорівка, Василів, Горошівці, Добринівці, Ржавинці, Онут, Юрківці – загалом 2908 абонентів;

*у Кіцманському районі – Ошихліби, Лужани, Шипинці, Кальнівці, Брусниця, Чортория, Зеленів, Южинець, Шишківці, Борівці, Киселів – 1130 абонентів;

*у Новоселицькому районі село Топорівка – 1163 абоненти;

*у Герцаївському районі : Радгоспівка, Маморниця, Цурени, Горбово – 1315 абонентів;

*у Путильському районі: Ракове – 45 абонентів;

*у Хотинському районі: Грозенці, Бочківці, Рукшин, Млинки, Поляна, Рухотин, Корнешти, Брідки, Рашків, Гордівці, Клішківці, Малинці – загалом по району 4715 абонентів.

Наразі аварійні бригади енергетиків у посиленому режимі працюють у районах, які постраждали від учорашнього буревію. Ситуація ускладнюється несприятливими погодніми умовами,  адже дощ не вщухає і це суттєво перешкоджає відновленню електроліній.

Однак працівники енергокомпанії продовжують ремонтні роботи, намагаються якнайшвидше подати напругу в оселі споживачів, - повідомляє пресслужба АТ «Чернівціобленерго».

Також в Чернівціобленерго нагадали основні правила безпеки: 

* не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менш як 8 метрів — це смертельно небезпечно;  

* повідомте про аварійну ситуацію: обривах проводів, при падінні дерев, гілок на лінії електропередач або травмуванні людей слід негайно інформувати у РЕМ за місцем проживання, Call-центр (0372) 58-49-80 або 101;

* за можливості організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду аварійної бригади енергетиків або позначте місце будь якими обмежувальними знаками – кольоровими стрічками, гіллям чи іншими підручними матеріалами.

Поділитись