Герой України, буковинець Георгій Березовський у телефонній розмові з Юлією Тимошенко підтримав її політичну силу на майбутніх виборах

0

Незмінний майже протягом пів століття керівник сільгоспкооперативу «Колос» Георгій Березовський – легендарний буковинський будівельник і Герой України – учора отримав телефонний дзвінок від лідерки партії ВО «Батьківщина», експрем’єрміністра України Юлії Тимошенко. Про це стало відомо редакції НБ з відеозапису, отриманого з власних джерел.

На відео видно, що Георгієві Васильовичу Березовському (вочевидь, в його офісі) передають телефон і далі розпочинається розмова. Юлія Тимошенко висловлює своє захоплення багаторічною діяльністю співрозмовника і його вкладом у ліквідацію наслідків повені 2008 року на Буковині. «Я хочу подякувати Вам за те, скільки Ви зробили для людей всього за весь час, поки Ви працюєте будівельником, - каже Березовському Тимошенко. – Хочу окремо подякувати Вам за те, що коли була повінь, Ви просто зробили все, що треба, для Чернівецької області, щоби наслідки повені були подолані». Вона називає Березовського «взірцем того, як потрібно служити Україні».

Буковинець дякує їй за таку честь і довіру, і розповідає про впевненість у перемозі тих депутатів і кандидатів, з якими він саме зараз «вирішує багато питань». З розмови зрозуміло, що йдеться саме про однопартійців Тимошенко. На прощання Георгій Березовський пообіцяв молитися за Юлію Тимошенко.

Поділитись