Голова Чернівецького обласного виборчого штабу Смешка пішла з посади після оголошення першої десятки кандидатів від партії

0

Після оголошення першої десятки, Валентині Радчук були не зрозумілі пріорітети Ігора Смешка у підборі такої "команди"

Голова Чернівецького обласного штабу політичної партії "Сила і Честь" Валентина Радчук заявила про складання своїх повноважень. Про це вона написала на своїй сторінці в мережі фейсбук.

«З прикрістю повідомляю Вам про призупинення наразі моєї політичної діяльності) Після проведення з'їзду політичної партії "Сила і Честь" я змушена прийняти рішення про відмову бути керівником виборчої кампанії партії СІЧ у Чернівецькій області», - повідомила вона.

Причиною таких дій стало невдоволення обраною Смешком «команди», яка буде представляти політичну силу в парламенті, а також, що навіть після з’їзду партії окрім першої десятки ніяких прізвищ не назвали, а увесь процес підбору кандидатів був утаємниченим навіть від голів обласних осередків.

«Провівши значну підготовчу роботу в області ( команда штабу, приміщення, сайт, план роботи, члени ОВК, і т.д.) ми з нетерпінням очікували появи списку кандидатів від партії по багатомандатному виборчому округу. Не дивлячись на те, що процес формування цього списку був абсолютно утаємниченим і була відсутня будь-яка інформація з цього приводу ми до останнього вірили, що на з'їзді партії прозвучать прізвища дійсно НОВИХ у політиці, незаангажованих, професійних кандидатів, як і обіцялось. Мені не зрозумілі пріорітети Ігора Смешка або його оточення (точно мені невідомо) у підборі такої "команди", але я чітко розумію, що у мене інше бачення і сприйняття честі. Відмічу і те, що окрім перших десяти прізвищ нам досі невідомо, хто ті люди, які включені до списку починаючи з одинадцятого. Партія СІЧ виявилася єдиною (партію Гройсмана до уваги не беру взагалі), яка не оприлюднила на з'їзді і навіть після нього жодного прізвища після "десятки", - написала Валентина Радчук

Проте ексголова виборчого штабу Смешка зазначила, що вважає все ж недоречним оприлюднювати усю інформацію, яка призвела до такого рішення

«Вважаю недоречним оприлюднювати усю інформацію, яка підштовхнула мене до прийняття рішення, але зверну увагу ще і на те, що могли бачити усі бажаючі: це проведення з’їзду партії, на якому «формувався список» кандидатів у народні депутати України та «висувалися кандидати» у народні депутати від партії по одномандатних виборчих округах. Ну якщо те, як це робилося на цьому зібранні, і є «консервативною демократією», то я точно маю іншу уяву про цю ідеологічну течію», - зазначила Валентина Радчук.

Нагадаємо Валентина Радчук громадська активістка, волонтерка, вдова загиблого під Іловайськом героя Леоніда Петихачного.

Поділитись