Голову обласної ради Івана Мунтяна поновили на посаді

0

Голову Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна поновили на посаді. Доказів вини посадовця не знайдено, тому суд змушений був його поновити. Про це у авторській програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь" повідомив телеведучий Святослав Вишинський.

Справу свідомо затягували майже рік, проте за увесь цей час Івана Мунтяна навіть не допитали, а клопотання адвокатів голови облради, про те, що він готовий давати свідчення навіть на «детекторі брехні» - ігнорували. НАБУ вносило нові і нові клопотання, випрошуючи час на пошук нових доказів. Які слідчі так і не знайшли. Але пів року голова обласної ради був відсторонений від виконання обов’язків.

Рішення  про поновлення на посаді винесли 22 вересня, але поновлюють з 22 жовтня 2020 року. Саме за три дні до місцевих виборів. Це є чітким маркером, що ані хабар, ані санаторій «Брусниця», тут ні при чому, а головною метою влади було усунення Івана Мунтяна від головування облрадою і таким чином нанести удар по потужній команді буковинської «Батьківщини» напередодні місцевих виборів.

«Хто за це відповість? Хто розплатиться за непоправні репутаційні втрати? Ніхто. Тому що обвинуваченням керувала влада. Тому що Івана Мунтяна поновлять на посаді 22 жовтня. За 3 дні до виборів. Після яких повноваження голови закінчаться самі собою.

Це не виглядає на витончене знущання і політичну розправу над політиком. Це воно і є! Суд вирішує поновити Мунтяна 22 вересня, але з відтермінуванням на місяць. Після якого поновлення вже не матиме ніякого сенсу.

Для мене все просто: винних саджають, невинних – відпускають. Але випадок Мунтяна унікальний: підозрюваного тримають на гачку. Його не поновлять аж до дня голосування, тому що влада не допустить конкурента на виборах», - переконаний телеведучий Святослав Вишинський.

Нагадаємо, у неділю, під час конференції Чернівецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина», лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко висловила цілковиту підтримку лідеру буковинської команди Івану Мунтяну і зазначила, що він людина честі та совісті, і що на нього  йде атака заради того, щоби обезголовити буковинську команду «Батьківщини».

Поділитись