Іван Мунтян: «Чернівецька облрада виділила кошти на медицину дуже вчасно»

0

Голова Чернівецької обласної ради, «батьківщинівець» Іван Мунтян відзначив важливість саме вчасного розподілу коштів на медицину з обласного бюджету. Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, про це він написав на своїй сторінці в мережі фейсбук.

Іван Мунтян повідомив, що з обласного бюджету на медицину краю на 2020 рік було передбачено 112, 4 млн грн, що дало можливість медзакладам іще в січні розпочати закупівлю необхідних препаратів – у тому числі, і для інфекційних відділень.

«Тоді Китай з його епідемією видавався усім надто далеким від нас, і мало хто навіть думав, а не те що говорив, що це може торкнутися нас. Але вже 4 лютого обласна рада зібралася на чергову, а 25 лютого – на позачергову сесію обласної ради, - продовжив голова облради. - Тоді надто далекою від нас з її епідемією видавалася Італія. Але не обласній раді, яка розуміла необхідність знайти кошти в обласному бюджеті на превентивні заходи».
У результаті з обласного бюджету було виділено ще 18,6 млн грн на медицину краю, і ще 4 млн грн – з резервного фонду. Тобто загалом медицина краю отримала 135 млн грн, і в цю суму входять кошти як на боротьбу з коронавірусом, так і на його профілактику.

«Хочу, щоб усі зрозуміли: ті 500 тис. грн з загальної суми, які пішли на закупівлю захисного інвентарю медикам (зокрема, й масок), були виділені надзвичайно вчасно, - наголосив Іван Мунтян. - Тому що тоді, до прикладу, медичні маски коштували 50 коп. (тобто на цю суму можна було придбати один мільйон масок!), а зараз вони вартують щонайменше 10 грн (і на них можна було б купити хіба що 50 тис. масок)».

Голова обласної ради подякував депутатам за оперативність, а особливу подяку висловив тим депутатам усіх рівнів, які працюють в галузі медицини і зараз перебувають на передовій боротьби з епідемією «без зайвої метушні, шуму чи збору «електоральних дивідендів».

«Ваша виважена і спокійна праця, виконання рекомендацій ВООЗ без домішків жодної політики і піару є прикладом високої людяності і вірності своєму професійному обов’язку», - написав Іван Мунтян.

Пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Поділитись