Іван Мунтян передав допомогу трьом медичним закладам Чернівецької області

0

З метою підтримки окремих медичних установ краю в умовах боротьби з поширенням та наслідками епідемії Covid-19 Іван Мунтян відвідав КНП «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня» та ОКНП «Чернівецька обласна психіатрична лікарня» та передав для потреб установ талони на пальне.

На ініціативу допомогти медикам відгукнулося приватне підприємство «Укрпалетсистем», яке з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 кожній з областей вже надали по 1 тонні палива для потреб медичних установ.

Іван Мунтян подякував медикам за злагоджену роботу лікарів та районної ради, які від самого початку поширення інфекції не гаяли часу та докладали максимум зусиль для порятунку життя буковинців.

"Прикметно, що застосовуючи  світовий досвід у боротьбі із Covid-19, нашим лікарям вдалося на практиці віднаходити свої власні методи, які вже зараз можуть переймати інші області України та бути корисними і за її межами. Від початку пандемії стало зрозуміло, що апаратів ШВЛ в наших лікарнях абсолютно не достатньо. Поки влада, бізнес, волонтери усіма силами намагаються вирішити цю потребу, лікарі Глибоцького районного центру первинної медико-санітарної допомоги вирішили в своїй практиці додатково використовувати кисневі генератори. Що дало змогу значно зекономити кошти, сили медичного персоналу та оперативно рятувати життя людей" - зауважив Іван Мунтян.

Вибір саме цих медичних установ очевидний. Адже, як Буковина сьогодні, на жаль, є найбільш ураженою вірусом, так саме Глибоцький район найбільше потерпає від наслідків інфекції Covid-19 в межах Чернівецької області. Окрім того підтримка діяльності Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні та Чернівецької обласної психіатричної лікарні один із пріоритетів цього скликання Чернівецької обласної ради. Від початку каденції з обласного бюджету виділялися чималі кошти на проведення ремонтних робіт окремих відділень установ та підтримку їх нормального функціонування.

Поділитись