Іван Мунтян розповів хто «організував» обшуки НАБУ в облраді (відео)

0

З'явилися люди, які хотіли взяти санаторій «Брусниця» без орендної плати та будь-яких умов

З 2013 по 2018 рік тривали пошуки інвестора для відновлення санаторію "Брусниця" за кордоном, в межах України і області. Про це розповів голова Чернівецької обласної Ради Іван Мунтян в програмі "Діалоги" на телеканалі "Чернівецький Промінь".

В 2013 році була компанія, яка погодилася інвестувати Брусницю, однак незабаром вони зрозуміли, що це є не вигідним економічно, тому відмовилися від подальшої співпраці. І вже з 2015 року до 2018 року Іван Мунтян особисто займався пошуком інвестора.

Коли наприкінці 2018 року вдалося знайти компанію, яка погодилася на всі умови, які запропонувала обласна рада, тоді й почали виникати проблеми. Голова обласної ради говорить, що з'явилися люди, які хотіли взяти санаторій без будь-яких умов, цим самим він пояснює нещодавні обшуки НАБУ в кабінетах обласної ради.

«За весь цей період я особисто займався пошуком інвестора на різних нарадах та форумах, як Європи так і України. Ті умови, які були виставлені на конкурсі в 2015 році  багатьох не влаштували. Була дотримана вся процедура згідно закону. У нас в області знайшовся підприємець, який має подібні готельні комплекси, і якого влаштували ті умови, які запропонувала обласна рада. В цей момент з'явилися люди, які хотіли взяти санаторій без будь-яких умов», - зазначив голова облради

Тепер Іван Мунтян хвилюється, щоб зведення рахунків з ним певних осіб не злякали інвестора. І запевняє, що й надалі намагатиметься зробити все для того, щоб незабаром санаторний комплекс почав функціонувати в хороших умовах.

Нагадаємо, що інвестор, який був обраний згідно чинного законодавства, бере на себе пільгові зобов’язання для учасників АТО та їх сімей, має сплачувати понад 81 тисячу гривень за оренду та впродовж 5 років вкласти у реконструкцію понад 4,5 мільйони гривень.

Джерело: «Чернівецький промінь»

 

Поділитись