Іван Мунтян взяв участь у робочій нараді за участі трьох міністрів

0

У цей непростий час нам, усім разом, вдається давати відсіч небезпечному вірусу

Вчора до Чернівців завітали Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов та Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

У робочій нараді за участі трьох міністрів взяв участь Іван Мунятн, який проінформував поважних гостей щодо налагодженої співпраці, яка сьогодні існує між Чернівецькою обласною радою та обласною державною адміністрацією, яку, до речі, напередодні відзначив і Президент України.

«Ще на початку поточного року, у час, коли загроза загальної світової пандемії виглядала для нас не більше, ніж щось дуже примарне і фактично неможливе, скликав засідання сесії Чернівецької обласної ради для того, щоб дуже вчасно мобілізуватися та вжити необхідних заходів, завдяки яким наша область зараз має можливість вести ефективну боротьбу із поширенням інфекції.

З метою належного забезпечення безперешкодної діяльності медичної галузі краю та здійснення відповідних протиепідемічних заходів додатково до передбачених для цього обласним бюджетом Чернівецької області на 2020 рік 112, 4 млн. грн. (без урахування субвенцій з державного бюджету), в лютому поточного року рішеннями чергової та позачергової сесій Чернівецької обласної ради на зазначені цілі додатково виділено близько 23 млн. грн., у тому числі – на придбання спецзасобів захисту для медичних працівників обласних комунальних установ охорони здоров’я, вартість яких в той період була значно нижчою, аніж вже місяць по тому», - зазначив Іван Мунтян.

«Пишаюся тим, що вже тоді депутатському корпусу вдалося продемонструвати далекоглядність, проявити мудрість та не зволікати, що дало можливість адекватно та оперативно реагувати на виклики, які постали перед областю, не допустивши паніки та не контрольованості ситуації.

З’являлися, на жаль, і такі невдалі політики, які відкрито критикували наші превентивні дії, вважаючи їх передчасними, та час довів, що все ж ми обрали правильну стратегію, яка дозволяє вберегти найцінніше – здоров’я буковинців.

Належним чином вдалося також організувати роботу обласної ради у міжсесійний період, задля зниження ризиків, депутати делегували повноваження з питань розподілення коштів, необхідних на боротьбу з COVID-19, профільній бюджетній комісії.

Вважаю, що нам вдалося впоратися із загрозами та не допустити катастрофічних наслідків, яких зазнали, до прикладу, Італія чи сусідня з нами Сучава», - написав Іван Мунятн на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Іван Мунтян подякував міністрам за візит, за те, що діяльність керівництва області відзначили на найвищому рівні, адже це визнання спільної роботи – невтомних самозречених лікарів, влади, волонтерів, правоохоронних органів та депутатського корпусу всіх рівнів.

«У цей непростий час нам, усім разом, вдається давати відсіч небезпечному вірусу», - підсумував посадовець.

 

Поділитись