Іван Мунтян залишиться головою Чернівецької обласної ради, - рішення суду

0
Вищий антикорупційний суд залишив голову Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна на посаді. Рішення було ухвалено сьогодні. Судовий розгляд тривав 4 години і завершився близько 20:00.
Суд відмовив Національному антикорупційному бюро та Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, які клопотали про відсторонення Івана Мунтяна від посади терміном на 2 місяці.
Раніше суд також зняв арешт з приватних коштів посадовця і відпустив підозрюваного під заставу. Голову Чернівецької обласної ради зголосились узяти на поруки низка народних депутатів, які звинуватили САП і НАБУ в політичному шантажі.
Нагадаємо, САП і НАБУ підозрюють голову обласної ради в отриманні неправомірної вигоди за передачу в оренду приватному інвестору Бальнеологічного санаторію «Брусниця». В будівлі обласної ради двічі проводились обшуки, кожного разу безрезультатно. У свою чергу, Мунтян заявив про спробу рейдерського захоплення медичної установи.
«Я особисто займався пошуком інвестора на різних нарадах та форумах, як Європи так і України. Була дотримана вся процедура згідно закону. У нас в області знайшовся підприємець, який має подібні готельні комплекси, і якого влаштували ті умови, які запропонувала обласна рада. В цей момент з’явилися люди, які хотіли взяти санаторій без будь-яких умов», – розповів Мунтян у програмі «Діалоги» 8 листопада.
 
Джерело: "Чернівецький промінь"
Поділитись