Керівника одного із Департаментів Чернівецької ОДА затримали на отриманні хабара в сумі 800 доларів

0

Сьогодні голова ОДА Сергій Осачук на брифінгу повідомив про затримання одного із керівників Департаментів Чернівецької ОДА за вимагання хабара.

Начальник управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області Володимир Романіка повідомив, що на початку травня співробітники поліції отримали оперативну інформація щодо керівника одного із департаментів Чернівецької ОДА про вимагання «відкату».

Посадовець вимагав від переможця тендеру неправомірну вигоду у розмірі 10% від вартості виконання робіт з поточного та капітального ремонтів закладів освіти Чернівецької області за перерахування коштів за виконані роботи в якості "відкату".

 10% від суми укладених договорів по тендеру, а вона становила близько 220 000 гривень.

Учора, 29 липня чиновник був затриманий в службовому кабінеті під час отримання неправомірної вигоди у сумі 800 доларів.

Керівник Департаменту затриманий та знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. В найближчий час буде оголошена підозра і обрана міра запобіжного заходу.

Відкрито кримінальне провадження за ч3. 368 ККУ (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)

Поділитись