Коаліція припинила існування – розпуск Ради неможливий. «Народний фронт» рятується від перевиборів

0

У фракції "Народний фронт" оголосили про вихід із парламентської коаліції з 17 травня і формування нової коаліція протягом 30 днів.

Про це заявив лідер фракції Максим Бурбак з трибуни парламенту у п'ятницю.

За його словами,  нові обставини вимагають максимальної консолідації сил. Новий президент, новий парламент, нова коаліція.

Він зазначив, що стара коаліція виконала своє завдання і за останні 5 років цей парламент і влада провели більше змін у країні, ніж за попередні роки і наразі треба залучити всі сили державницького формування і новообраного президента для формування успішної країни.

"Саме тому ми заявляємо про вихід із діючої коаліції. Припинення її діяльності з 17 травня 2019 року і про ініціативу формування нової коаліції з новим порядком денним", - заявив Бурбак.

Як зазначали раніше, подібний сценарій «Народного фронту» пов’язаний лише з тим, що цей крок унеможливлює достроковий розпуск парламенту, про який говорили в команді Зеленського. 30-денний термін на створення нової коаліції закінчиться до 16-го червня, коли розпуск буде вже неможливий - ні на практиці, ні в теорії.

Через низький рейтинг «Народний фронт» зараз неготовий до перевиборів, оскільки згідно соцопитувань, вони не потраплять в оновлений парламент. Тож таким чином вони мають час до осені аби подумати до кого примкнути чи провести ребрендинг своєї політичної сили.

Поділитись