Коли відремонтують дорогу на території Чернівецької обласної психлікарні

0

Іван Мунтян вчора відвідав три медичні заклади області та з метою підтримки, в умовах боротьби з поширенням епідемії Covid-19, передав для їх потреб талони на пальне.

Під час візиту до Чернівецької обласної психіатричної лікарні, Іван Мунтян був вкрай неприємно вражений станом  дороги на території установи. Про це він написав на своїй сторінці  в мережі Фейсбук.

«Прибувши до установи, щоб передати талони на пальне, зауважив абсолютно незадовільний стан дороги на території установи.

В.о. генерального директора установи Андрій Піц доповів про ситуацію, яка складається загалом із фінансуванням психоневрологічних лікарень. Вже кілька місяців лікарі б’ють на сполох, адже в умовах здійснення медичної реформи, лікарні недоотримують близько 50% фінансування, що ставить відповідні заклади у скрутне становище. Доводиться покладати надію і на меценатів та підприємців, які можуть допомогти», - зазначив Іван Мунтян.

Минулоріч обласна психіатрична лікарня отримала 405 тис. грн. на поточний ремонт покрівлі, водозабірної, опалювальної систем лікувальних корпусів та котлів харчоблоку. Зокрема, здійснені ремонтні роботи й у 14 інфекційному відділенні лікарні, яке раніше нагадувало радше концтабір. А вже зараз у 5 повністю відремонтованих боксах відділення мають можливість перебувати пацієнти з підозрою на COVID-19. Тобто завдяки вчасній підтримці функціонування закладу, зараз мають можливість спільно акумулювати усі зусилля задля подолання епідемії.

Іван Мунтян зауважив, що матеріальне забезпечення лікарні могло б бути набагато кращим, якби суб’єкти господарювання, розташовані на її території̈ долучалися до вирішення спільних потреб. Відтак він запропонував звернутися Андрію Піцу до підприємців, які також орендують частину земельної ділянки установи з тим, щоб забезпечити необхідні ремонтні роботи дороги на її території.

Поділитись