Контрабандисти після пострілів прикордонників кинули коней та цигарки і втекли

0

Вартість контрабанди, яку вони намагались переправити до Румунії  - 330 тисяч гривень

Двох коней та гору ящиків з тютюновою контрабандою виявили на Буковині прикордонники Чернівецького загону. Цьому сприяла злагоджена співпраця співробітників оперативних підрозділів, відділу внутрішньої та власної безпеки й військовослужбовців відділу «Красноїльськ».

Вчора, 15 вересня, в рамках реалізації спільних заходів щодо протидії переміщенню сигарет до Румунії, вдалося вийти на групу контрабандистів. Останні за допомогою коней підвозили ящики з сигаретами до кордону. Буквально 200 метрів правопорушникам не вистачило, щоб реалізувати свій задум. Однак, один попереджувальний постріл в повітря і пачкарі покинули свій товар разом із двома кіньми та кинулися навтьоки.

У покинутих пакунках правоохоронці виявили 9650 пачок сигарет різного найменування без акцизних марок України.

Наразі проводяться заходи з пошуку та затримання осіб, причетних до протиправної діяльності. Виявлені сигарети буде передано співробітникам Буковинської митниці ДФС.

За попередньою інформацією, приблизна вартість покинутого товару становить понад 330 тисяч гривень, - повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Поділитись