Козак знімається з виборів на користь Божика, щоб не пройшов Бурбак

0

Сьогодні голова Сокирянської районної ради Василь Козак заявив, що знімається з виборів по 204-му виборчому округу. У своєму виступі він недвозначно натякнув, що проаналізувавши дані соцопитувань знімається на користь представника «Слуги народу» Валерія Божика, щоб не відтягувати у нього голоси у боротьбі з представником «Народного фронту» Максимом Бурбаком. А згодом представникам ЗМІ вже прямо заявив, що зробив це, щоб на окрузі не переміг Бурбак.

«Сьогодні я ухвалив для себе важливе, непросте та єдино правильне рішення – зняти свою кандидатуру із виборчих перегонів до Верховної Ради України.

Як людина із досвідом, бачу великий запит суспільства на кардинальні зміни, на повне перезавантаження влади, політиків нової формації, нових облич, що можуть і готові діяти!

Я завжди наголошував, що інтереси громади, земляків стоять вище моїх власних амбіцій. Переконаний, що більшість жителів округу чудово розуміють, що зараз відбувається у нашій державі і готові на прийдешніх виборах 21 липня зробити правильний вибір.

Я вважаю, що моя сьогоднішня заява є запорукою позитивних змін. Як засвідчила соціологія, кандидати, що прагнуть позитивних змін, нового курсу,  конкуруючи між собою, дарують шанс знову пробратися до парламенту особам, що звикли паразитувати на українцях. Голосуючи за минуле, ми прирікаємо свої райони на застій та занепад.

Я знаю всі наші місцеві проблеми і хочу, щоб мої земляки були успішними, забезпеченими та соціально захищеними. Тому звертаюся до виборців 204-го округу! У цей важливий для країни час ми не маємо права на помилку. Давайте разом зробимо правильний вибір. Час обирати між новим і старим, між псевдореформами, контрабандою, корупцією, нехтуванням інтересами громадян і майбутніми позитивними змінами, які нам пропонує команда нового Президента України», - заявив Василь Козак.

Нагадаємо син Василя Козака балотується за списком партії «Слуга народу» під 67-им номером, що на даний момент, згідно соціології, є прохідним мімсцем до парламенту.

Поділитись