Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко висловила цілковиту підтримку лідеру буковинської команди

0

До учасників конференції Чернівецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина», яка вчора висувала і затверджувала кандидатів на вибори до місцевих рад-2020, телефоном звернулася лідерка партії Юлія Володимирівна Тимошенко. Телефонний дзвінок транслювався через гучномовець. Юлія Володимирівна коротко окреслила політичну ситуацію в країні, наголосила на важливості нинішніх виборів і висловила цілковиту підтримку буковинській команді і її лідеру.

«Я знаю, що чернівецька команда не просто сильна. Вона завжди давала надзвичайно високий результат, - сказала Юлія Тимошенко. - Нашою командою тут незмінно править Іван Миколайович Мунтян. Людина честі, совісті, сильна людина, і ви бачите, яка атака на нього йде заради того, щоби обезголовити нашу команду… І до речі, Іван Миколайович – це лідер і загальноукраїнського масштабу. Я памятаю, як коли він працював зі мною в урядових структурах, він працював як машина заради справи і заради України. І він ніде не схибив. Я хочу, щоби Іван Миколайович знав, що ми його підтримуємо, що ми розуміємо його колосальний потенціал, що ми розуміємо, які він зараз переживає тяжкі часи в боротьбі з цією всією мафією. Тримайтеся, Іван Миколайович. Я хочу, щоб ми зараз усією конференцією подякували вам за роботу, і щоб ми побажали перемоги, щоб ви і надалі очолювали Чернівецьку область і були її лідером і флагманом. Я вам цього бажаю, Іване Миколайовичу».

Також Юлія Володимирівна подякувала всім депутатам усіх рівнів, всім головам ОТГ, мерам міст, які з командою «Батьківщини», а також кандидатам у депутати всіх рівнів, кандидатам на голів ОТГ, на мерів міст…

«В «Батьківщині» ніколи не було солодко, - сказала вона. - Ми завжди стояли як фортеця проти всіх політичних цунамі, які навколо нас вирують і які працюють проти України. В «Батьківщині» ніколи не було солодких речей, які можна було роздавати. В «Батьківщині» є тільки виснажлива робота на користь сьогодення і майбутнього нашої нації. І ви сьогодні не там, де солодко, а там, де важко. І я хочу подякувати вам за те, що ви саме такий життєвий вибір зробили в політиці. Тому що це, на мій погляд, єдино правильний вибір, якщо ми хочемо, щоб   Україна відновила свою велич».

Лідерка партії нагадала високі результати на попередніх виборах до Ставчанської та Йорданештської ОТГ і порадила «не читати рейтинги».

Пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Поділитись