Максим Бурбак пробував підкупити виборців на Заставнівщині за 20 тисяч? Поліція відкрила кримінальне провадження (відео)

0

Вчора в мережі фейсбук з’явився аудіозапис зустрічі довіреної особи кандидата в народні депутати по 204 Максима Бурбака в одній із церков Заставнівського району.

Представник Бурбака, як стверджують джерела депутат Заставнівської міськради Юрій Українець, приїхав у село Вікно до церкви де передав церковній громаді від Максима Бурбака 20 тисяч гривень та попросив підтримати на виборах до парламенту лідера парламентської фракції «Народний фронт» Максима Бурбака.

«Я до вас приїхав не з пустими руками, Максим Юрійович передав 20 тисяч гривень на церкву, я зараз дам в касу церкви, і хотів би попросити про підтримку Максима Юрійовича на виборах», - говорить на початку аудіозапису людина, яку джерела називають Юрієм Українцем.

Потім людина на аудіозапису довго розповідала про заслуги Максима Бурбака і про те, що він зробив для районів 204-го виборчого округу. А в кінці закликав переконати усіх рідних, близьких та сусідів голосувати за Бурбака.

«Я з ним часто спілкуюсь, він досить хороша людина і усім допомагає. Тому підтримайте будь ласка його, вдома поспілкуйтесь з своїми рідними, сусідами, близькими, щоб дійсно підтримали його і він залишився нашим депутатом», - підсумував у кінці свого виступу чоловік, якого джерела називають Юрієм Українцем.

В поліції відреагували на цей аудіозапис та відкрили кримінальне провадження.

Як повідомив т.в.о. керівника Заставнівського відділення поліції ГУ Нацполіції в Чернівецькій області Сергій Кушнір за фактом ймовірного підкупу виборців відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 160 Кримінального кодексу (Підкуп виборця). Санкції статті передбачають покарання у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років.

Наразі проводиться перевірка, з’ясовуються обставини та встановлюються можливі свідки та очевидці події.

Читайте також про ще один аналогічний випадок підкупу виборців представниками Бурбака: 20 тисяч срібняків. З’явилось відео підкупу виборців довіреною особою Бурбака

Поділитись