Медики Чернівців, які були інфіковані Covid-19, отримають грошову допомогу

0

Грошову  допомогу  пропонують надавати  медикам та іншим  працівникам  закладів охорони здоров’я, розташованих на території Чернівців, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, що інфіковані під час виконання своїх професійних обов’язків. Допомога надається особам незалежно від місця реєстрації їх проживання.

Виплачувати матеріальну  допомогу  пропонують у наступних розмірах:

- 20,0 тис. грн. – у разі важкого перебігу захворювання;

- 8,0 тис. грн. –  у разі середньої важкості перебігу захворювання;

- 6,0 тис. грн. –  у разі легкого перебігу захворювання;

- 2,0 тис. грн. -   у разі безсимптомного перебігу захворювання.

Списки на отримання зазначеної матеріальної допомоги формуватиме управління  забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міської ради, затверджуватиме – виконавчий комітет, виплачуватиме  допомогу – департамент  праці та соціального захисту населення. 

На виплату такої допомоги до кінця цього року, у разі  прийняття рішення  міською радою, планується  спрямувати 2 мільйона гривень. Проект  рішення планують  розглянути завтра, 4 червня, на черговому засіданні міської ради.

Довідково: Станом на 2 червня у Чернівцях 75 медичних працівників міських закладів охорони здоров’я отримували лікування з приводу COVID-19, у  50 медиків був легкий, у 11 – був середньої важкості перебіг хвороби, у 5- безсимптомний.

Поділитись