МОЗ запускає онлайн зустрічі з лікарями у Facebook

0

Проєкт має назву “Запитай у лікаря”

Міністерство охорони здоров'я проведе на своїй сторінці у Facebook онлайн зустріч з лікарями. МОЗ України запускає формат онлайн-спілкування пацієнтів та лікарів на найбільш затребувані теми.

На сторінці Міністерства охорони здоров'я України у Facebook відбулися трансляції наживо, під час яких користувачі мережі мали змогу отримати відповіді від досвідченого спеціаліста. Перша трансляція відбулося 1 серпня, о 13:00 на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook.

В першій онлайн-зустрічі у форматі «Запитай у лікаря»,  обговорювали питання вакцінації  з дитячим лікарем-інфекціоністом Федором Лапієм.

МОЗ України наголошує, що формат “Запитай у лікаря” – це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше питання, що не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з вашим лікарем. Будь-які консультації щодо вашого стану здоров’я ви маєте отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким ви підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я.

Поділитись