На Буковині чиновник ДМС брав хабарі за виготовлення закордонних паспортів

0

Своїм «заробітком» чиновник ділився зі своїм керівником.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру керівнику одного із районних відділів Управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області та його пособнику у одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України), - повідомляє пресслужба ДБР.

Слідством встановлено, що начальник разом з пособником організували схему одержання неправомірної вигоди. В період з грудня 2019 року по лютий 2020 року працівник приватної фірми приймала замовлення на виготовлення ID-карток та закордонних біометричних паспортів за цінами завищеними на 200-500 гривень. В подальшому заробіток ділився з керівником райвідділу ДМС. При цьому документи оформлювалися за звичайною процедурою - через платіжний термінал за офіційно встановленими цінами.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Чернівецької обласної. Оперативний супровід - Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Поділитись