На Буковині інспектор Управління Держпраці попався на хабарі

0

Інспектор пообіцяв за 15 тисяч гривень «закрити очі» на використання підприємцем неоформлених працівників

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури повідомлено про підозру головному інспектору Управління Держпраці в Чернівецькій області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, під час перевірки закладу з надання послуг харчування в Новоселицькому районі, інспектор держпраці виявив порушення трудового законодавства, яке полягало у використанні праці неоформлених працівників. За не притягнення фізичної особи-підприємця до відповідальності та не вжиття заходів держаного нагляду інспектор вимагав та одержав від підприємця 15 тис. грн неправомірної вигоди.

30 грудня 2020 року 37-річного інспектора затримано в порядку  ст. 208 КПК України після одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 10 тис. грн.

Заходи з викриття проводились за оперативного супроводу Управління СБУ у Чернівецькій області. Досудове розслідування здійснюється слідче управління ГУНП в Чернівецькій області.

Наразі вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, - повідомляє пресслужба прокуратури області.

Поділитись