На Буковині місцеві мешканці спробували «пробити» шлях до Румунії

0

У Чернівецькій області прикордонники відділу «Красноїльськ» затримали сімох місцевих мешканців, які, ймовірно, планували переміщення тютюнової контрабанди.

Чоловіків прикордонники затримали учора, 8 жовтня, за 350 метрів від кордону. Молодики якраз долали загороджувальний паркан, шляхом його знищення, а саме обрізанням металевих дротів. При спробі затримати буковинців, ті вдалися до втечі. Довго побігати чоловікам не вдалося, на їх слід вийшов службовий собака, який і допоміг прикордонникам затримати правопорушників.

Варто сказати, що про можливу протиправну діяльність охоронці кордону знали завчасно, а тому виставили додаткові прикордонні наряди. Вочевидь це і дало свій результат.

На даний час затриманих доставлено до прикордонного підрозділу, для з’ясування всіх обставин правопорушення. Поряд із цим, пошук тютюнових виробів триває.

Однак, за невиконання законних вимог представників Держприкордонслужби та спробу порушення державного кордону, особі притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 185-10 та ст. 204 КУпАП, -  повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Поділитись