На Буковині п’яний депутат на джипі, намагаючись втекти, потрапив у ДТП (відео)

0

24 травня, близько 19:00 жителі села Заволока побачили, що біля їхнього сільського храму стоїть мікроавтобус, у який завантажують церковне майно. Одразу було повідомлено поліцію про незаконне заволодіння майном релігійної громади та органи місцевого самоврядування, які й прибули на місце.

Під час конфлікту депутат Сторожинецької районної ради, маючи явні ознаки алкогольного сп’яніння, агресивно налаштовував присутніх приїжджих громадян проти місцевих жителів, а також залякував та чинив тиск на голову місцевої сільської ради.

Після вимог активістів та невдалої спроби втечі, (з’їхав у кювет та загруз в розмоклому ґрунті) був затриманий поліцією і доставлений на медичну експертизу, - повідомляє видання Сторожинець.Інфо

Як виявилось депутат не лише керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, а ще й не мав при собі документів на право керування.

У поліції підтвердили цю інформацію і зазначили, що на депутата склали два адмінпротколи за статтями 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом) та 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння)

Поділитись