На Буковині прикордонник за 500 доларів допомагав контрабандистам переправити анаболічні медпрепарати

0

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, повідомили про підозру інспектору відділу «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону, який 17 березня цього року одержав від цивільної особи 500 доларів США за сприяння у безперешкодному переміщенні через державний кордон України анаболічних медичних препаратів поза митним та прикордонним контролем.

Таким чином, він підозрюється в одержанні неправомірної вигоди з використанням службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура Чернівецького гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід - відділ внутрішньої безпеки Чернівецького прикордонного загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід», - повідомили у пресслужбі ДБР.

Поділитись