На Буковині від коронавірусу померло 149 людей

0

48 буковинців зараз у важкому стані в медичних закладах області

За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано 4 летальних випадки. Померлі мали важкі форми двобічної пневмонії та супутні захворювання.

▪️Чоловік, 1948 р. н. із Кіцманського району. Коронавірус у нього підтверджено. Мав також кардіосклероз та ішемічну хворобу серця. Помер у Кіцманській ЦРЛ.

▪️Жінка із підозрою на коронавірус, 1963 р. н., жителька Заставнівщини. До лікарні госпіталізована в комі. Померла у Заставнівській ЦРЛ.

▪️Чоловік 1996 р. н., із Глибоцького району, із підозрою на COVID-19. Мав інвалідність І групи з дитинства через важке захворювання центральної нервової системи. Помер у Глибоцькій ЦРЛ.

▪️Чернівчанка 1940 р. н. із підозрою на коронавірус. Раніше перенесла операцію через злоякісне новоутворення нирок. Померла у міській лікарні №1.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 149.

Із 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 звернулися 2249 буковинців.

У лікарнях області станом на 1 червня перебуває 491 людина. Із них у 178 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За минулу добу до лікарень госпіталізували 14 осіб.

У медичних закладах станом на 1 червня лікують 48 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 38, на апаратах штучної вентиляції легень – 4.

Поділитись