На Буковині замінять керівників 19 комунальних медичних установ

0

На місце звільнених головних лікарів проведуть відкритий конкурс.

У Чернівецькій області звільняють керівників 19 обласних комунальних медичних установ. На звільнені місця проведуть конкурси та оберуть нових керівників. Роблять це у зв'язку з реформуванням медичної галузі та реорганізацією закладів охорони здоров'я у комунальні некомерційні підприємства. Про це розповіли у Чернівецькій обласній раді.

"Протягом 2019 року обласна рада приймала рішення про реорганізацію наших комунальних медичних установ у некомерційні підприємства. Це потрібно в рамках реформування нашої медицини. І згідно законодавства передбачено, що нові призначення на керівників цих комунальних некомерційних медичних установ необхідно провести через конкурс. Тому зараз звільняються керівники цих лікарень і призначаються конкурси", - говорить начальник управління майном обласної ради Степан Чернушка.

В облраді кажуть, що конкретних термінів завершення цього процесу не передбачено, але прогнозують завершення конкурсів та призначення нових керівників протягом найближчих трьох місяців.

"В якійсь установі, де було прийнято раніше рішення про реорганізацію, процес запустився раніше і, відповідно, буде швидше призначено керівника. В інших установа цей процес пізніше завершиться. Але, гадаю, що за два-три місяці нові керівники уже будуть призначені. Всього по області є 19 таких медичних закладів, які вже реорганізувались або ще перебувають у процесі реорганізації", - додав С. Чернушка.

Нинішні головні лікарі, яких зараз звільняють, також зможуть взяти участь у конкурсі на керівників комунальних некомерційних установ.

Джерело: ІА "АСС"

Поділитись