На сайті Кабміну опублікували постанову про пом'якшення карантину з 11 травня

0

Нагадаємо, у зв’язку з найбільшою кількістю хворих на коронавірус в Україні, в Чернівецькій області запроваджують адаптивний карантин, а отже рішення про пом’якшення карантинних заходів найближчим часом, буде приймати обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За словами голови ОДА Сергія Осачука, з 12 травня в Чернівецькій області запрацюють усі парки та сквери, магазини непродовольчих товарів, речові ринки, майстерні з ремонту одягу, ательє та хімчистки, але за умови дотримання усіх санітарних та протиепідеміологічних норм.

Вчора ж, на сайті Кабінету Міністрів, оприлюднили розпорядження про пом'якшення обмежувальних заходів з 11 травня і продовження карантину до 22 травня.

Зокрема, документ, оприлюднений урядом, дозволяє працювати закладам торгового і побутового обслуговування населення, зокрема  магазинам, розташованим у ТРЦ, за умови забезпечення персоналу і відвідувачів засобами індивідуального захисту. У приміщенні повинно перебувати не більше від одного відвідувача на 10 кв. м.

Постанова дозволяє ресторанам і кафе, які є операторами ринку харчових продуктів, відкрити свої літні майданчики під відкритим небом з вимогою розташування столів на відстані не менш ніж 1,5 метра. Також вони зможуть продавати страви на винос.

Можна відкритися музеям та історико-культурним заповідникам, а театри, цирки та концертні організації зможуть проводити репетиції без глядачів.

Дозволена діяльність підприємств, залучених у галузь ЗМІ, тобто точок продажу преси, редакцій, телерадіоорганізацій тощо.

Крім цього, постанова знімає обмеження на діяльність адвокатів, аудиторів, психологів і стоматологів.

Поділитись