Не зважаючи на морози, опалення у Чернівцях вмикати не будуть

0

Вночі та вранці температура повітря у Чернівцях опустилася до мінусових позначок. О 7-й годині ранку стовпчики термометрів показували -2. Однак розпочинати опалювальний сезон у місті поки що не будуть, повідомив Олександр Меленчук, директор КП "Чернівцітеплокомуненерго". 

"Підстав запускати опалення у Чернівцях наразі немає. Для того, щоб опалювальний сезон розпочався, середньодобова температура повітря повинна становити 8 градусів тепла, впродовж трьох діб", - розповів Олександр Меленчук. 

А вже відзавтра синоптики прогнозують суттєве потепління, каже посадовець. Нині ж температура повітря у приміщеннях окремих дитячих садків становить 15 градусів. Обігрівачі, які купують або приносять батьки, можуть нагріти повітря лише на один градус, оскільки часто приміщення великі і техніка не здатна їх обігріти.

"Наразі бесіда про початок опалювального сезону у навчальних закладах міста не велася. Ми моніторимо температуру у дитсадках, поки що опалення не вмикаємо, адже, за прогнозом синоптиків, вже завтра температура повітря підвищиться", - розповів Сергій Мартинюк, начальник міського управління освіти.

Також посадовець повідомив, що із 53-х ДНЗ міста, приблизно половина мають індивідуальні котельні, тож теоретично, у разі крайньої потреби, опалення у цих закладах можна увімкнути раніше, ніж у місті.

Джерело: ІА АСС 

Поділитись