Новий проект по дизайну і моді презентують у Чернівцях

0

30 жовтня 2019 року о 12 годині в медіа-центрі “Belle Vue”відбудеться прес- конференція з нагоди старту проєкту «Школа–інкубатор культурного менеджменту для сектору «дизайн та мода», який впроваджується в жовтні – грудні 2019 року за підтримки Українського Культурного Фонду, в рамках грантової програми «Мережі та аудиторії».

Даний проєкт охопить 150 представників культурних та креативних індустрій (проєктів, ініціатив, брендів) із сектору «дизайн та мода» з 13 регіонів України. В листопаді – грудні 2019 року в Чернівецькій області відбудеться п’ять чотириденних навчальних сесій для учасників із Полтави, Одеси, Запоріжжя, Львова, Дніпра, Чернівців, Києва, Хмельницького, Харкова, Вінниці, Івано-франківська, Тернопіля, Рівного.

Школа об’єднає представників сектору «дизайн та мода» (художники, модельєри, графічні дизайнери, дизайнери одягу та інтер’єру, стилісти, крафт-бренди, що працюють в секторі моди), допоможе встановити контакти, вивчити найкращі практики, розробити проектні ідеї під керівництвом тренерів та експертів. Завдяки лекціям, презентаціям, семінарам та практичним сесіям в межах школи, 150 креативних та талановитих українців отримають знання та практичні навички, необхідні для успішного розвитку проєктів, дізнаються про проєктний менеджмент та сталість, опанують інноваційні інструменти, які використовуються в світі та отримають можливості для співпраці та мережування із колегами з інших регіонів України.

Поділитись