Облрада звернулась до Прем’єр-міністра України з проханням виділити кошти на сучасне медичне обладнення та завершення будівництва перинатального центру

0

Напередодні сесії обласної ради до Чернівців завітала Міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька. Під час відвідин будівництва перинатального центру вона зазначила, що забезпечення належного фінансування спорудження медичних установ є одним із провідних завдань очолюваного нею міністерства. А отже відповідні пропозиції стосовно дофінансування бюджетних коштів, передбачених для Чернівецького обласного перинатального центру, будуть спрямовані на розгляд міністерства фінансів України.

У свою чергу голова облради Іван Мунтян пообіцяв, що на наступному пленарному засіданні сесії Чернівецької обласної ради, депутатський корпус звернеться із проханням виділити на необхідне сучасне медичне обладнання 58 млн гривень та ще 17,8 мільйонів на завершення добудови перинатального центру.

Сьогодні ж на сесії облради депутати розглянули звернення до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо виділення коштів на медичне обладнання та завершення будівництва центру.

Звернення підтримали 38 депутатів обласної ради.

Поділитись