Очільник Чернівецької митниці Микола Салагор ігнорує вимоги президента Зеленського та продовжив собі відпустку

0

Ігоря Педосенка знову призначили виконувачем обов’язків керівника митниці у Чернівецькій області. Перебуватиме на посаді до 10 вересня. Про це ТРК "Буковина" повідомила начальниця відділу Чернівецької митниці ДФС Світлана Побережник.

Минулої п'ятниці керівниця відділу кадрів Чернівецької митниці Світлана Побережник сказала, що відпустку Миколи Салагора продовжили до 9 вересня включно.

Нагадаємо, що під час наради в Ужгороді на початку липня, Володимир Зеленський розкритикував діяльність чотирьох Західних митниць, в тому числі і Чернівецьку. Під час розмови з її очільником, Миколою Салагором, президент розповів про чутки, що через чернівецьку митницю везуть контрабандні тканини на «Калинівський ринок», і запитав чи має відношення до митниці лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, натякаючи на його причетність до контрабандних потоків турецьких тканин. Після цього він попросив Салагора написати заяву на звільнення.

Проте Салагор пішов у відпустку замість цього, а на цей час призначили виконуючим обов’язки Ігоря Педосенка. Володимир Зеленський обурився через те, що його прохання не виконали та звільнив через це в.о. голови Державної фіскальної служби Олександра Власова.

Поділитись