Перинатальний центр у Чернівцях планують завершити до грудня цього року

0

Перинатальний центр фінансується з субвенції державного бюджету, тож завершення будівництва залежить від фінансування з боку держави.

Минуло шість років, відколи провели перший тендер на облаштування обласного перинатального центру. Однак з року в рік його відкриття відкладають через нестачу грошей. 14 травня на базі медичного закладу буковинські владники розповіли, скільки ще необхідно грошей для закінчення закладу та які роботи уже зроблені.

 «У 2014 ми закупили обладнання і помістили в приміщення, яке охороняють. Спецтехніка зберігається з відповідним температурним режимом. Частково зараз ми його почали монтувати на даному об'єкті», – розповів директор департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Пуршага.

Зараз на проведення робіт наявні 27 мільйонів гривень. Однак цього не вистачає: на повну добудову необхідні ще 17 мільйонів гривень. Посадовці облради звернулися листами до Кабінету міністрів, Мінрегіонбуду та народних депутатів для їхнього швидшого виділення, - повідомляє «Чернівецький промінь».  

У разі надходження коштів від держави, перинатальний центр планують завершити до грудня 2019-го року.

Перинатальний центр має 7 поверхів, 5 з яких робочі, а підвальне приміщення та горище використовуватимуть як технічні приміщення для комунікаційних мереж.

В приміщенні замінили старі ліфти, і зараз вже встановлені 4 з 5 нових ліфтів

За словами начальниці департаменту охорони здоров'я Оксани Андрієць, на першому поверсі буде акушерське відділення, а другому - індивідуальні пологові зали, а на інших поверхах – відділення патології вагітних.

Палати будуть індивідуальні, але в блоковій системі. На дві палати буде один санвузол. В кожній кімнаті встановлена сучасна система вентиляції, яка буде регулювати вологість в кімнаті та очистку повітря .

Для введення об'єкта в експлуатацію необхідно завершити внутрішні оздоблювальні роботи, прокласти всі інженерні мережі, завершити монтаж сантехнічного обладнання системи вентиляції, медичних газів, очистки питної води, придбати і змонтувати дизель-генераторну, а також провести роботи з благоустрою території.

Поділитись