Підкуп виборців на користь Бурбака. Поліція відкрила друге кримінальне провадження

0

Як ми повідомляли, вчора у мережі «Facebook» опублікували відеозапис, на якому директор Заставнівського територіального центру соціального обслуговування Лілія Семенюк у церкві дає 20 тисяч гривень від кандидата в народні депутати Максима Бурбака і просить вірян проголосувати за нього на виборах.

У Нацполіції Чернівецької області відреагували на дане відео та відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 160 (Підкуп виборця) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування. За вказане порушення виборчого законодавства передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Нагадаємо аналогічне кримінальне провадження відкрито щодо випадку в іншій церкві Заставнівщини, де, за попередньою інформацією, довірена особа Бурбака Юрій Українець, так само дав 20 тисяч гривень і пропонував голосувати за Максима Бурбака. В мережі поширили аудіозапис цієї агітаційної промови.

Відреагував на ці випадки і сам Бурбак. На одному із телеканалів він заявив, що чутки про скупку ним голосів це провокація конкурентів, а сам він за чесні вибори і проти таких методів. Щоправда нардеп не прокоментував, яким чином в епіцентрі цих «чуток» опинились його довірені особи та ще й з грошима від нього і агітацією обрати на виборах саме Бурбака.

Можливо лідер парламентської фракції «Народний фронт» таким чином намагається відхреститись від людей зі своєї команди, які задіяні у схемі скупки голосів, вийти «сухим із води» та уникнути кримінальної відповідальності.

Поділитись