Підприємець підпалив себе на сесії міськради (відео)

0

У Бердичеві на Житомирщині місцевий підприємець Володимир Синявський скоїв самопідпал на знак протесту проти того, що міська влада перешкоджає його бізнесу. Інцидент стався вранці 14 червня після відкриття сесії міської ради.

На початку сесії Синявський підійшов до мікрофона і почав звинувачувати міського голову у перешкоджанні його підприємницької діяльності на міському пляжі. Мер попросив чоловіка присісти, мовляв, зараз ми ухвалимо порядок денний і дамо вам можливість виступити.

Проте підприємець на слова не зважав, відкрив маленьку пляшечку і вилив вміст собі на голову, руки тощо. Коли чоловік дістав запальничку, депутат міської ради Шелепа одразу кинувся вибити її з рук підприємця, але не встиг. Вогонь миттєво охопив руки, обличчя та передню частину тіла Синявського. А в Шелепи, який підбіг у цей момент, загорілася права рука.

Люди в залі почали кричати. Палаючий підприємець кинувся в одну сторону, зірвавши з себе одяг. Його взялися гасити депутати водою з пляшок, а футболку – згодом і вогнегасником.

Очевидці викликали поліцію, швидку допомогу і рятувальників. Першу допомогу надавали Шелепі, а Синявського довелося ще шукати, бо після інциденту він вибіг і сів на лавочку на Центральній площі. Згодом обох відвели до карети швидкої допомоги та відвезли до лікарні.

Депутат Шелепа отримав 8-10% опіків правої руки і перебуває у травматологічному відділенні лікарні, де йому надають усю необхідну допомогу.

У Синявського – поверхневі опіки обличчя, двох рук, передньої стінки грудної клітини та частково живота. Площа опіків – близько 20% усього тіла. Чоловік перебуває в реанімаційному відділенні, де йому проводять ін’єкції та детоксикацію, - повідомляє 24tv.ua

Увага! відео містить шокуючі кадри.

Поділитись