Після звернення Івана Мунтяна до Прем’єр-міністра у Чернівцях таки добудують об’їзну дорогу

0

У 2020 році Укравтодор планує будівництво та реконструкцію 9 об’їздних шляхів загальною протяжністю 101,5 км. Про це повідомляється на сторінці Укравтодору у Facebook.

Окрім того в Укравтодорі повідомили, що готується проєктна документація для додаткових об’їзних доріг у 9 містах України. В цей перелік потрапили і Чернівці.

Добудова об’їзної дороги у Чернівцях назріла давно, адже великий потік транзитного транспорту рухається через місто створюючи затори та погіршуючи екологію в місті. Під час візиту до Чернівців прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, у жовтні минулого року, голова обласної ради Іван Мунтян попросив прем'єра посприяти у будівництві третьої та четвертої черги об’їзної дороги.

«Об’їзна дорога має велике значення, оскільки збільшує транзитний потенціал України, зокрема забезпечує роботу транскордонного коридору з України на Балкани. Проте, враховуючи великий транспортний потік, які транзитом рухаються через все місто, створюються незручності для жителів міста та шкоду для екології. Відтак, необхідність побудови третьої та четвертої черги об’їзної очевидна», - зазначив під час зустрічі з прем’єром голова облради.

Звернення Івана Мунтяна було почуте і вже цього року в Укравтодорі готується техніко-економічне обґрунтування та проєктна документація об’їзної дороги у Чернівцях, а після цього розпочнеться будівництво.

Поділитись