Прем’єр та голова Державної митниці пообіцяли масові звільнення буковинських митників, якщо не розпочнеться реальна боротьба з контрабандою

0

Прем`єр-міністр і керівник Державної митної служби пообіцяли вже до 1 грудня нову буковинську митницю. У реформовану службу перейдуть тільки ті, хто продемонструє реальну боротьбу з корупцією.

Сьогодні, 24 жовтня, до Чернівців з офіційним візитом приїхали прем'єр-міністр Олексій Гончарук та голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

Під час зустрічі з чернівецькими митниками Максим Нефьодоров повідомив, що вже до 1 грудня 2019 року запрацює нова буковинська митниця та буде проводитися переатестація дійсних митників.

«На Чернівецькій митниці звітують про дуже дріб`язкові затримання, як от 20 пар взуття чи джинси. У вас є 5 тижнів, щоб почати працювати і змінити ситуацію, - сказав Максим Нефьодов. – Якщо ситуація не зміниться, будуть серйозні звільнення. Тільки ті, хто покаже справжню, а не показову роботу з контрабандистами, перейде працювати до нової реформованої митниці».

Джерело: ІА «АСС» 

Поділитись